نشست هیئت عاشقان ولایت در شهرستان کوهرنگ برگزار شد

بسیج مداحان استان چهارمحال و بختیاری:نشست هیئت عاشقان ولایت، صبح امروز با حضور مربیان شجره طیبه صالحین شهرستان در مکان سوله صالحین سپاه ناحیه کوهرنگ برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان استان چهارمحال و بختیاری؛ امام جمعه محترم شهرستان کوهرنگ نیز در جمع مربیان بسیجی این شهرستان ضمن اشاره به سالگرد شهادت استاد گرانقدر شهید مرتضی مطهری یاد و خاطره این شهید والا مقام را گرامی داشت و افزود : شهید مطهری الگوی یک انسان کامل در زمینه اخلاق و تربیت بودند و خدمت بسیار بزرگی را به انقلاب اسلامی در زمینه های مختلف اخلاقی و علمی انجام دادند و اگر ما بتوانیم اندیشه های این شهید بزرگوار را به نسل جدید انتقال دهیم بزرگترین کار تربیتی و اخلاقی را انجام داده ایم .

حجت السلام سید شهاب الدین طباطبایی افزود: هدف اصلی انقلاب اسلامی تبیین روشهای درست اخلاق اسلامی و سبک زندگی اسلامی است و تحقق این روش با بهره گیری از زندگی و سیره معصومین (ع) و توصیه ها و راهنمایی های شهداء در زمینه های مختلف اخلاقی و دینی به دست خواهد آمد.

مسئول تربیت و آموزش شجره طیبه صالحین سپاه ناحیه کوهرنگ، هدف از برگزاری این برنامه را ابلاغ برنامه های اجرایی بسیج در سال 94 در سطح شهرستان و حوزه ها و پایگاههای مقاومت عنوان کرد.

سید منصور درخشان، توجیه تخصصی و هم اندیشی برای اجرای هرچه بهتر برنامه های بسیج در سال جاری را از دیگر اهداف این نشست برشمرد.

 انتهای خبر/