برگزاری جلسه مجمع الذکرین در شهرکرد+ تصویر

بسیج مداحان استان چهارمحال وبختیاری:جلسه مجمع الذکرین با حضور جمعی از مداحان وشاعران اهلبیت عصمت وطهارت علیهم السلام در محل پایگاه مقاومت بسیج امام حسن علیه السلام شهرکرد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان استان چهارمحال وبختیاری؛ مسئول سازمان بسیج مداحان استان با تبریک حلول ماه ضیافت الهی ، ماه مبارک رمضان و خیر مقدم  گفت:برپایی و تداوم این جلسات و شرکت و مداحان اهلبیت عصمت وطهارت علیهم السلام باعث دلگرمی مسئولان و برگزاری بهتر برنامه ها دانست.

حجت الله کیانی در ادامه خاطر نشان کرد: جامعه مداحان می بایست از این ظرفیت عظیم ماه مبارک رمضان جهت خودسازی و ارتباط با خدا استفاده کنند و این توشه را برای کل سال خود ذخیره نمایند.

وی با اشاره به ماه مبارک رمضان و مناجات و راز و نیاز کردن با خداوند  به نکاتی در مورد اصول اولیه مناجات خوانی اشاره کرد و گفت: آشنایی با زبان عربی،  روان خوانی قرآن و کلمات عربی، دانستن معنای عبارات و کلمات عربی، توانایی استفاده از تاویل و تفسیر جملات عربی و استفاده از داستانهای مربوطه را از جمله اصول اولیه مناجات خوانی عنوان کرد.

مسئول سازمان بسیج مداحان استان افزود:برای اثرگذار بودن کار مداحی باید در کارهایمان اخلاص داشته باشیم. یعنی برای خدا به تکلیفمان عمل کنیم،در محضر خدا باشیم.

در ادامه جلسه مجمع الذکرین، برادران مداح هر کدام چند دقیقه ای را به مناجات خوانی و شعر خوانی پرداختند . شایان ذکراست:جلسات مجمع الذکرین هر هفته  روزهای یکشنبه یک ساعت قبل از شروع کلاس آموزشی"ویدئو کنفرانس مداحان" برگزار خواهدشد.

انتهای خبر/