دهه کرامت، یادآور تحول آفرینی بانوان آسمانی است

بسیج مداحان استان چهارمحال وبختیاری: دهه کرامت، یادآور تحول آفرینی بانوان آسمانی است و این که می‌توانند رهبری دل‌های صدها میلیون مسلمان را در طی اعصار عهده‌دار بشوند.

به گزارش خبرنگاربسیج مداحان استان چهارمحال وبختیاری؛همزمان با فرارسیدن دهه کرامت، جشن میلاد با سعادت کریمه ی اهل بیت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها با حضور کارکنان رسمی و ظیفه ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان چهار محال وبختیاری در نمازخانه این ناحیه برگزار شد.

در این مراسم"حجت الاسلام سید مهران کریم پور"،مسئول نمایندگی ولی فقیه درناحیه عشایری ضمن گرامیداشت و تبریک آغاز جشن های دهه کرامت به بیان ویژگی های حضرت معصومه سلام الله علیها پرداخت .

وی گفت: حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها مظهر فضایل و مقامات است وروایات معصومان علیهم السلام فضیلت ها و مقامات بلندی را به آن حضرت نسبت می دهد وامام صادق علیه السلام در این باره می فرمایند: آگاه باشید که برای خدا حرمی است و آن مکه است؛ و برای پیامبر خدا حرمی است و آن مدینه است. و برای امیرمؤمنان حرمی است و آن کوفه است. بدانید که حرم من و فرزندانم بعد از من، قم است. آگاه باشید که قم، کوفه کوچک ماست، بدانید بهشت هشت دروازه دارد که سه تای آن ها به سوی قم است. بانویی از فرزندان من به نام فاطمه، دختر موسی، در آن جا رحلت می کند که با شفاعت او، همه شیعیان ما وارد بهشت می شوند.

وی در دامه به ذکر جایگاه علمی حضرت معصومه سلام الله علیها پرداخت و گفت: دهه کرامت یادآور تحول آفرینی بانوان آسمانی است و این که می‌توانند رهبری دل‌های صدها میلیون مسلمان را در طی اعصار عهده‌دار بشوند.

در ادامه یکی از مداحان ناحیه به ذکرمناقب و فضائل حضرت معصومه سلام الله علیها و مولودی خوانی پرداخت .

گفتنی است: دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا علیه السلام می‌باشد.

انتهای خبر/